E-vizitka

Užitečná stránka pro podnikání

Vhodná pro jakýkoliv typ činnosti

Funkce

Užitečná stránka pro vaše podnikání

Vhodná pro všechny od malého živnostníka až po velkou společnost

Zjistit více

E-vizitka

E-vizitka je rychlá, cenově dostupná a účinná alternativa k webovým stránkám, kterou si na portále zvládnete vytvořit a ovládat sami. Zvýšíte tím svou viditelnost a získáte cílenou reklamu v regionu. E-vizitka je produktem olomoucké společnosti LIFE IN TOWN, která od roku 2016 podporuje malé a střední podnikatele výhradně na portálech jsmez.cz a lifein.town. Zajímají vás výhody a funkce E-vizitky? Pokračujte ve čtení:

Získejte firemní stránku, která si svým prostředím a jednoduchou obsluhou získá nové klienty i návštěvníky velmi snadno.

Funkce a výhody

1

Nahrazení webových stránek

E-vizitka je stránka bez závazků na hosting, doménu a nutnosti technických znalostí. Každá E-vizitka získá vlastní URL adresu podle názvu podniku ve tvaru jsemz_____cz/vášpodnik. Na první pohled bude jasné, ve kterém městě podnikáte a které chcete oslovit.
2

Ověřený profil a Navigace

Zveřejněte své informace v rozsahu, který si určíte Vy sami. Firmy s ověřeným profilem mají možnost kdykoli své informace měnit a doplňovat. Ověřená E-vizitka je přesně definována na mapě a díky tlačítku Navigace se zákazníci dostanou vždy na správné místo.
3

Polední menu a Doporučujeme

Provozujete restauraci, pizzerii, bistro? Vložte si nabídku svých snídaní, poledního menu, à la carte a nasměrujte strávníky pomocí navigace přímo k Vám. Doporučujte své zboží či služby online. Vaše nabídky uvidí zákazníci v reálném čase.
4

Události

Propagujeme události tak, aby získaly návštěvníci maximum informací. Vložené události můžete kdykoli upravovat nebo opakovat.
5

Práce

Poptáváte nové pracovníky nebo brigádníky? Inzerujte své pracovní pozice v regionu bez omezení!
6

Ovladatelnost a administrace

Intuitivní a jednoduché ovládání staví E-vizitku na úroveň aplikace. Nastavením zástupce na plochu svého telefonu budete mít okamžitý přístup k administraci.

Ceník

CenaE-vizitka

6 000 Kč / rok

  • Paušální cena
  • Atraktivní adresa
  • Správa administrátorů
  • Vývoj dalších funkcí
  • Technická podpora
Objednat

Co je E-vizitka?

E-vizitka je stránka bez závazků na hosting, doménu a nutnosti technických znalostí. Každá E-vizitka získá vlastní URL adresu podle názvu podniku ve tvaru jsemz___.cz/vášpodnik. Ověřenou E-vizitkou garantujete své informace v rozsahu, který si sami určíte a díky portálům jsmez.cz a lifein.town najdou vaše informace a nabídky zákazníci i z jiných regionů. 

Inzerujte neomezeně!

S novou službou inzerujte na portálu své služby, zboží, akce nebo jen pracovní nabídky neomezeně.

E-vizitku se slevou?

Doporučte E-vizitku svým známým a buďte i vy součástí provizního programu. Informace, jak se zapojit Vám pošleme na vyžádání.

Náš TIP!

Nastavením zástupce E-vizitky na plochu svého telefonu získáte okamžitý přístup k administraci.

Nejčastější dotazy

Proč využít náš portál?

Každá E-vizitka získá svou vlastní URL adresu podle názvu firmy ve tvaru jsemz______z/vaspodnik. Na první pohled bude jasné, ve kterém městě podnikáte. Prezentace obsahu je díky vlastnímu portálu zacílena na město a region, kde žijete a pracujete. S aktivovanou S aktivní E-vizitkou na portálu můžete inzerovat neomezeně.

Je nutné mít vlastní webovou stránku?

E-vizitka umí klasické webové stránky nahradit (neprovozujete-li blog či e-shop). Jednou z největších výhod je její univerzálnost. Rozhodnete-li se změnit obor podnikání, jednoduše si sami v E-vizitce upravíte název a vše ostatní dle svých potřeb a můžete pokračovat v propagaci.

Jaká je cena?

Nejsme příznivci „baťovských cen“ a chceme, aby všichni měli stejné možnosti! Cenu jsme nastavili tak, aby nepřesáhla 115 Kč za týden. 

Cena je paušální: 6 000 Kč/rok.

Jak vzniká E-vizitka?

Vzniká přidáním nového místa přes jednoduchý formulář v záložce „přidat místo“

Co je ověřený profil?

Firmy s ověřenými profily mají možnost kdykoli své informace měnit a doplňovat. Zveřejňujte své informace v rozsahu, který si určíte Vy sami.

Jak se obsluhuje E-vizitka?

Ovládání pomocí chytrého telefonu nebo tabletu je maximálně intuitivní a správa E-vizitky je záležitostí na pár sekund.

Pošlete mi login a heslo na přihlášení?

Administrační práva pro úpravy E-vizitky poskytujeme ihned po zaplacení aktivace.

Pomůžete mi, pokud bude potřeba?

Ano. Zakoupením a aktivací E-vizitky spolupráce nekončí, nýbrž začíná.

Zapomněl jsem smazat/zadat aktuální nabídku. Stane se něco?

Nejvyšší prioritou je aktuálnost webu. Naši editoři denně dohlížející na správný chod portálu a mají vyhrazené právo smazat neaktuální nabídku, případně ji nahradit za aktuální. 

Plánujete mobilní aplikaci?

Neplánujeme. Nastavením ikony zástupce na plochu svého telefonu získáte okamžitý přístup administraci E-vizitky.

Navigace u profilu

Ověřená E-vizitka je také přesně definována na mapě a díky tlačítku Navigace se zákazníci dostanou vždy na správné místo.

Jak mohu E-vizitku objednat?

Pro objednání E-vizitky použijte formulář. Po vyplnění se Vám obratem ozveme.

Jak mohu zrušit svou E-vizitku?

Nepřejete si mít údaje na portálu? Použijte kontaktní formulář a napište nám o jakou E-vizitku se jedná a my ji odstraníme.

Proč jsme Vás nenavštívili?

Omlouváme se všem, které jsme doposud neoslovili. Projekt lifein.town je značně rozsáhlý, a proto není v našich silách a možnostech oslovit Vás všechny.

Pokud jste dočetli až sem, napište nám. Děkujeme Vám za přízeň a přejeme všem hezké dny.