Smíchovský pavilon
RESTAURACE

Smíchovský pavilon
Lidická 2, Karlovy Vary Navigovat Navigovat


Telefon: 601225599
E-mail: info@smichovskypavilon.cz
Web: www.smichovskypavilon.cz/

Restaurace Smíchovský pavilon s tradicí již od roku 1886, vám nabízí výbornou českou a mezinárodní kuchyni.
Kvalita a čerstvost surovin je u nás na prvním místě.
V moderní nekuřácké restauraci na vás čeká příjemné prostředí a atmosféra vyhlášené karlovarské restaurace.
K dispozici je sál pro 90 osob, salonek se zimní zahradou pro 50 osob a tématický salonek pro 20 osob pro menší společenské akce.
V prostorách Smíchovského pavilonu je možnost pořádat svatby, hostiny, narozeniny, firemní večírky, soukromé prezentace a podobné akce.
Dvě venkovní terasy vás rádi přivítají v jarních a letních měsících.
Nabízíme výborná moravská i zahraniční vína, tradiční Smíchovské pivo a pivní speciály, kávu Nespresso a mnoho dalších zážitků.
Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme si, aby se každý host u nás cítil dobře a Smíchovský pavilon vám udělal den ještě hezčí.
Kolektiv Smíchovského pavilonu.

Please accept our invitation to visit the recently reopened, Smíchovský pavilion. Originally established over 125 years ago, Smíchovský pavilion has become an integral part of the history of Carlsbad. We are not content with mediocrity, or even compromise, and so we have created an elegant establishment with a unique atmosphere, focused on fine dining. We firmly believe, and public opinion agrees, that the quality of the meals and drinks offered are only enhanced by being enjoyed in a non-polluted environment. Therefore, Smíchovský pavilion is the only restaurant in Karlovy Vary to be completely non-smoking.

Мы хотим Вас пригласить во вновь открывшийся ресторан СМИХОВСКИЙ ПАВИЛЬОН. который уже свыше 125 лет является частью карловарской истории. Мы не хотели заурядности и решили создать элегантный и уютный ресторан с исключительной атмосферой и изысканной кухней. Мы верим, что предлагаемые нами блюда и напитки имеют свой особый вкус, потому что наш ресторан является единственным в Карловых Варах, где во всех помещениях запрещено курение.